Satın Alma Sahiplen

Barınaktaki dostlarımızın sahiplenilmesi, sokak hayvanlarının kontrolsüz nüfusunu kontrol altına almayı sağlar. Ve daha az maliyetle, bir cana güvenli bir yaşam ve bir yuva sağlar.

LTB Sevimli Dostlar Ekibi, barınaktaki canların bakımı ve korunmasının yanı sıra, sahiplendirilmesi için de sorumlulukla ve özveri ile çalışıyor.

Ülkemizde yüzlerce köpek, sokağın olumsuz şartlarında hayatta kalmaya çalışıyor.

Oysa her canlı gibi sokak hayvanları da ekosistemin bir parçası olarak toplumsal yaşama ortak oluyor/ olması gerekiyor.

Her köpek cinsine bakılmaksızın özeldir, gerekli ilgi ve sevgiyi görmeleri halinde de ilgi ve sevgi verir. Başına buyruk bir sokak hayvanı şikayet konusu olabilir ve bu şikayetleri ancak onları sahiplendirmekle kontrol altına alabiliriz.

Sokak hayvanlarını sahiplenmek, onlara güvenli bir yaşam ve kalabilecekleri bir yuva sunmak çok değerlidir. Özellikle de barınakta kendilerine yuva arayan sevimli dostlarımızı sahiplenmek de çok önemlidir.

Barınaklar dostlarımıza yuva bulana kadar ve kapasiteleri kapsamında hizmet veriyorlar. Barınaktan sahiplenilen her sevimli dost, sokaktaki bir sevimli dostumuzun yuva bulana kadar barınakta kalabilmesini sağlıyor.

Barınaklar kapasiteleri kapsamında dostlarımıza yuva bulana kadar hizmet veriyorlar. Barınaktan sahiplenilen her sevimli dost, sokaktaki başka bir sevimli dostumuzun yuva bulana kadar barınakta kalabilmesini sağlıyor.

Barınaktaki dostlarımızın sahiplenilmesi;
- Sokak hayvanlarının kontrolsüz nüfusunu kontrol altına almayı sağlar.
- Daha az maliyetle, bir cana güvenli bir yaşam ve bir yuva sağlar.